Blog

Autorze, czy ktoś wie o Twoim profilu?
2 dni temu
Jeden z Autorów chciał zamknąć swojego bloga. Pod postem pojawiło się wiele głosów, by działał dalej - kilka osób sugerowało, by otworzył Patronite, bo chętnie wsparliby jego twórczość. Problem w tym, że Autor miał profil na Patronite od pół roku.... Autorze, czy Twoja społeczność wie, że można Cię wspierać?
Brak komentarzy
ZIPSEE "Cyfrowa Polska" - ojciec sukcesu Patronite!
2 miesiące temu
Nasz serwis nie mógłby powstać i funkcjonować, gdyby nie wsparcie ZIPSEE "Cyfrowa Polska". To właśnie dzięki tej organizacji, która została pierwszym mecenasem całego portalu, ale też naszych Autorów - idea Patronite może rozwijać się, pomagając setkom uzdolnionych Twórców!
Brak komentarzy
Masz wiadomość!
2 miesiące temu
Chcesz porozumieć się z Autorem poza oficjalnymi kanałami komunikacji? A może Ty, drogi Autorze, nie możesz skontaktować się z jednym ze swoich Patronów? W obu przypadkach polecamy wewnętrzny system komunikacji na Patronite.pl!
Brak komentarzy
5 pytań do: Mirek Burnejko
2 miesiące temu
Tym razem w naszej serii Pięć Pytań Do zawitał Mirek Burnejko - autor, który przebojem wdarł się do patronitowego TOP5!
Brak komentarzy
Pięć pytań do: Reach a Blogger
3 miesiące temu
Tym razem na naszym celowniku znalazł się oficjalny Partner Patronite.pl, serwis Reach a Blogger!
Brak komentarzy
Konto Autora - instrukcja w 10 krokach
3 miesiące temu
Chcesz zostać Autorem? Dowiedź się, jak wypełnić profil, żeby bezproblemowo przejść akceptację i zyskać zainteresowanie Patronów!
Komentarze: 2
5 pytań do - Amstaff Team Łódź
5 miesięcy temu
Tym razem rozmawiamy z wolontariuszami, którzy pomagają psom typu bull - dowiecie się, jakie mity krążą wokół tej rasy, czego naprawdę potrzebują czworonogi i jak każdy może im pomóc, bez nadzwyczajnego wysiłku.
Brak komentarzy
Subskrypcja – zmieniaj, przedłużaj, wspieraj!
6 miesięcy temu
Wspierasz któregoś z Autorów? Świetnie! Dzięki nowej opcji możesz przenieść się na wyższy próg, podwyższając kwotę subskrypcji - już teraz, bez czekania na jej zakończenie!
Brak komentarzy
Posty - Autorze, ułatw sobie życie!
6 miesięcy temu
Posty – to doskonałe narzędzie, które ułatwia komunikację ze społecznością patronów! Możesz za ich pomocą dostarczać nagrody, informować o nowościach i zmianach, wreszcie – pytać Patronów o opinie. Sprawdź, jak korzystać z systemu postów, który właśnie został odświeżony i odmalowany!
Brak komentarzy
Widget Patronite!
8 miesięcy temu
Specjalnie na prośbę Autorów przygotowaliśmy widget Patronite. Dzięki niemu w elegancki i nowoczesny sposób możesz odsyłać czytelników, widzów i obserwatorów na Twój profil patronite.pl!
Brak komentarzy
Jak poinformować o dołączeniu Patronite?
8 miesięcy temu
Twój profil jest już zaakceptowany a Ty nadal nie wiesz, jak przekazać swojej społeczności, że mogą Cię wspierać na Patronite? Zobacz, jak poradzili sobie z tym inni Autorzy :)
Komentarze: 1
Pięć pytań do: Globstory
9 miesięcy temu
Tym razem krótki wywiad nieco nam się rozrósł - ale warto doczytać do końca! Rozmawiamy o hejterach, europocentryzmie, gapieniu się na ludzi... No i przede wszystkim zaglądamy Kai do łóżka!
Brak komentarzy
Trzy miesiące i co dalej?
9 miesięcy temu
Duża część Patronów wybiera wsparcie na okres trzech miesięcy - a potem mówi Autorowi "sprawdzam!". Stoi przed Tobą ważne pytanie - czy zrobiłeś/aś wszystko, żeby Patroni mogli z czystym sumieniem przedłużyć subskrypcję?
Brak komentarzy
Pięć pytań do: Ilony Myszkowskiej
10 miesięcy temu
Ilona Myszkowska - mistrzyni komiksu o lekkim zabarwieniu absurdalnym, zmagająca się nieustannie z #cienszkimzyciem. Jej twórczość to chichot przez łzy - zapraszamy do lektury, w którym poznacie mroczne sekrety autorki "Chaty Wuja Freda"!
Brak komentarzy
Moda na sukces i złoto dla zuchwałych
11 miesięcy temu
Czy sukces na Patronite to zebranie 10.000 w trzy dni? A może zgromadzenie 30 patronów w dwa miesiące? Sukces, jakkolwiek wyświechtanie to nie brzmi, niejedno ma imię. Kilka z nich poznacie w tym artykule!
Komentarze: 7
Progi - Poradnik dla Autorów
1 rok temu
Progi są jednym z najważniejszych elementów w Profilu Autora – dzięki nim Patroni widzą, jaką kwotą mogą wesprzeć Twoją pracę i co otrzymają w zamian! Jak dobrze je skonstruować?
Komentarze: 3
Pięć pytań do: Yen
1 rok temu
Ilustracje i komiksy, które nie podsuwają gotowych odpowiedzi, tylko zmuszają do intelektualnego wysiłku - to znak firmowy twórczości Yen. Sprawdźcie, jak surowym okiem ocenia zalew memów i walczy z anonimowością...
Brak komentarzy
Cele - nadaj kierunek swojemu profilowi! (PORADNIK DLA AUTORÓW)
1 rok temu
Cele mają niezwykła siłę - przyciągają Patronów i motywują Autorów do działania...Pozwalają w jasny sposób pokazać, czego potrzebujesz, żeby rozwinąć swój talent. Dowiedz się, jak z nich korzystać!
Komentarze: 9
Pięć pytań do: Lisich Spraw
1 rok temu
Zapraszamy Was do świata, gdzie wszystko jest "najlepsze, puchate rude i pozytywne"! "Lisie Sprawy" zawładnęły sercami Internautów - trudno się dziwić, w końcu któż przeszedłby obojętnie obok tak uroczego humoru?
Brak komentarzy
Jedna kawa miesięcznie – czyli jak zostać Patronem? (PORADNIK)
1 rok temu
Jak zrewolucjonizować finansowanie (szeroko rozumianej) kultury? To bardzo proste. Wystarczy zrezygnować z jednego latte miesięcznie i wesprzeć zaoszczędzoną kwotą utalentowanych Autorów!
Komentarze: 1
Najważniejszy krok - czyli pokaż swój profil światu!
1 rok temu
A więc stało się – Twój profil pojawił się na głównej stronie patronite.pl! Czy to koniec pracy? Cóż…przed Tobą najważniejsze zadanie.
Brak komentarzy
Pięć pytań do: Staszka Igraszka
1 rok temu
Czy istnieje limit sucharów, które można wykorzystać w filmie? Dlaczego współczesne gry prowadzą nas za rączkę? Na te i inne pytania odpowie miłośnik lam i kotletów schabowych, Staszek iGRAszek.
Brak komentarzy
Pięć pytań do: Krzysztofa Schodowskiego
1 rok temu
Książki, melancholia i rady dla młodych artystów - Krzysztof Schodowski uchylił nam drzwi do swojego świata. Kultura w najwyższym wydaniu, polecamy!
Brak komentarzy

Wyszukiwarka

Wybierz