Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
30

patronów

2795 zł

miesięcznie

2795 zł

łącznie

Najpopularniejszy polski portal oferujący informacje o cloud computing. Pomagamy polskim specjalistom IT odnieść sukces w Polsce i za granicą, zmieniając nich w ekspertów chmury publicznej.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Chmurowisko YouTube
Po uzyskaniu tego celu Chmurowisko YouTube rusza z cyklicznymi nagraniami.
Nowy filmy 3 razy w tygodniu. Znajdziesz tam:
- Zestawienia najciekawszych aplikacji SaaS
- Nowości chmury publicznej - nowe usługi
- Ciekawe wdrożenia
- Omawianie serwisów AWS, Azure, Google Cloud , IBM Bluemix, Oracle Cloud
- Koszta w chmrze - sztuczki i kruczki
- Best Practices - Wywiad z użytkownikami chmury
- Chmura vs chmura - czym różni się chmura A od chmury B
- Budujemy aplikacje w chmurze
- Kto używa danego serwisu
0%
100%
osiągnięto 93%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 205 zł
Chmurowisko Podcast
Słuchaj o nowościach w chmurze i naciekawszych wdrożeniach w Polsce biegając, ćwicząć i jeżdżąc samochodem.
0%
37 %
100%
osiągnięto 37%
cel: 7500 zł miesięcznie
brakuje 4705 zł
Public Cloud User Group w Twoim Mieście
W chwili obecnej Public Cloud User Group istnieje w Warszawie.
Po uzyskaniu tego poziomu rozszerzymy działalność o 5 miast.
Będą się na tych spotkaniach pojawiali organizatorzy z Warszawy.
Liderami tych grup będą Patroni i inne osoby zafascynowane chmurą.
0%
18 %
100%
osiągnięto 18%
cel: 15000 zł miesięcznie
brakuje 12205 zł
Konferencja
Po osiągnięciu tego poziomu zorganizujemy cykliczną konferencję.
Dwu-dniową konferencję.
Patroni będą mieli darmowe wejście.
Konferencja będzie odbywała się po za Warszawą :)

O Autorze

WAŻNE: Jeżeli nie masz doświadczenia z IT, to nie czytaj dalej tego profilu i zdecydowanie NIE WYKUPUJ PROGÓW! Z tego profilu skorzystają osoby, które mają doświadczenie w IT. Bez doświadczenia z administracją, systemami, programowaniem lub szeroko pojętym "hackowaniem" - dostęp do progu sprawi, że poczujesz sie przytłoczony. Z doświadczeniem i chęcią zostania ekspertem chmury publicznej, poczujesz się jak w NIEBIE.

 

Zaczynamy?

 

Cześć, nazywam się Mirek i stworzyłem najpopularniejszego bloga o chmurze publicznej - Chmurowisko, aby przybliżać tematy związane z chmurą publiczną polskim przedsiębiorstwom i specjalistom IT. 

 

 

Chmurowisko zmieniło życia wielu osób, a dziesiątki firm zmieniły swoje kierunki oraz zdobyły zaufanie do chmury publicznej. Największym problem ciągle w naszej, wspaniałej Polsce, jest brak najlepszych specjalistów od chmury publicznej. Cierpią na tym wszyscy: specjaliści, działy IT, rozwój biznesu. Chmura publiczna jest bronią. Dobrze wykorzystana zmienia firmy w rozpędzone lokomotywy. Źle wykorzystana niesie smutek i zniszczenie. Potrzebujemy więcej specjalistów.

 

TY JAKO PATRON możesz mi w tym pomóc. Dzięki Twoimu wsparciu zacznę budować szkolenia, kanał YouTube, program mentoringu, którego Ty będziesz pierwszym użytkownikiem. Któregoś dnia upublicznimy te rzeczy, aby każdy mógł zdobyć określoną wiedzę.

 

To co udało mi się zrobić do tej pory:

To co powstaje wraz z uruchomieniem Patronite Chmurowisko:

  • Tajna grupa Facebook Chmurowisko
  • Publiczna sesja Q&A
  • Eksluzywny update, apropos nowości z chmury AWS, Azure, Google Cloud
  • Webinar, na którym będziesz mógł zbudować swoją wiedzę o chmurze publicznej
  • Program mentorski, gdzie będę pomagał specjalistom wejść w branżę chmury publicznej

To co powstanie w niedalekiej przyszłości:

  • Kanał na YouTube z regularnymi treściami apropos chmury publicznej
  • Podcast o nowościach i ciekawych wdrożeniach w chmurze publicznej
  • Neutralne spotkania apropos chmury publicznej poza Warszawą
  • 2-dniowa konferencja Public Cloud

WAŻNE: Dalej będę prowadził działalność konsultingową, szkoleniową, marketingową i wdrożeniową z klientami i dostawcami chmury publicznej (również na portalu Chmurowisko). Jest to o tyle ważne, gdyż chcę, aby to co Ci pokazuję było oparte na prawdziwych projektach i prawdziwych problemach. Jeżeli jest to dla Ciebie przeszkodą, proszę nie zostawaj Patronem i czerp z darmowych rzeczy, które umieszczałem i będę umieszczał na blogu Chmurowisko.

 

 

 

 

Zostań Patronem

35 zł / miesiąc
patroni: 17
Limit: 75
PATRON STALOWY!

- Dostęp do SUPER TAJNEJ grupy na Facebook, gdzie będziemy rozmawiali o tym, o czym się publicznie nie rozmawia. Zobaczysz też w tej grupie nowe materiały, które tworzę do szkoleń. Weźmiesz też udział w dyskusji na temat kariery, nowych ofert pracy, najlepszych materiałów dla swojej kariery.
- Raz na dwa tygodnie zrobię dedykowaną sesję Q&A, na której odpowiem na pytania Patronów. Zadaj dowolne pytanie o chmurze, klientach, rynku.
- Ekskluzywny, comiesięczny update dotyczący zmian w chmurach publicznych w formie video (AWS, Azure, Google Cloud Platform).
- Dostaniesz też dostęp do tajnych materiałów, nad którymi pracuje -> zaawansowane porównanie chmur, porównanie cen w chmurze. Będziesz miał do nich dostęp przed tym, zanim upublicznie je światu. Będziesz też w stanie nadać kierunek rozwoju tych narzędzi.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 20
PATRON SREBRNY!

- Wstąp do politechniki Chmurowisko. Raz w miesiącu odbędzie się 2h webinar dotyczący pewnego zagadnienia w chmurze. Początkowo tematy będę ustalał ja, potem będziemy dopasowywali do Patronów! Moim celem jest nuczenie Ciebie wszystkiego, co dało mi możliwość pracowania przy największych i najciekawszych projektach na świecie. Tego webinaru nie można kupić.
- Raz w miesiącu zostanie rozlosowana wejściówka na warsztaty AWS vs. Azure vs. Google Cloud (wartość - 1399 PLN). Jeżeli danego miesiąca szkolenie się nie odbędzie, to wejściówka przechodzi na kolejny miesiąc.

WAŻNE: Ten próg zawiera wszystkie elementy progu 35 zł.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 10
Limit: 10
PATRON ZŁOTY!

- Zbuduj swoją karierę jako ekspert chmury. Nie jesteś ekspertem? Jestes w dobrym miejscu. Co tydzień wyślę Ci zadania i co tydzień sprawdzę Twój postęp. Program będzie trwał rok. W czasie tego roku pomogę Ci zmienić karierę na karierę dookoła chmury publicznej. Sam to zrobiłem. Dam Ci dokładną mapę. Wymaga jedynie Twoja ciężka praca. Przygotuję Cię najlepiej jak umiem. Komunikacja będzie odbywała się mailowo + raz na kwatał będziemy mieli sesję przez Skype. Praca zajmie Ci około 4-8 godzin tygodniowo. Ciężko? TAK. Ma być ciężko. Ale efekty będą niesmowite! Podczas procesu będziesz musiał zapłacić za pewne płatne szkolenia i egzaminy certyfikacyjne, jeżeli uznasz, że Ci się przydadzą. Pokażę Ci jednak ścieżkę darmową. Pomyśl o efekcie końcowym i zostaniu Cloud Solution Architect. Gra jest warta świeczki.

WAŻNE: Ten próg zawiera wszystkie elementy progu 35 i 100 zł.
Limit osiągnięty
500 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 4
PATRON DIAMENTOWY!

- Twoje imie, nazwisko lub nazwa firmy (wraz z linkiem), które reprezentujesz znajdzie się w prawej kolumnie bloga chmurowisko.pl, wraz z linkiem do Twojej strony.
- Zadedykuję Ci też jeden wpis w najblizszych 6 miesiacach. Testy, porównania, trudne tematy dookoła chmury publicznej TAK!
- Gdy powstanie podcast, będziesz wyczytywany w każdym odcinku jako mecenas Chmurowisko!

WAŻNE: Ten próg zawiera wszystkie elementy progu 35, 100, 150 zł.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz